Sunucu Barındırma

Sorunsuz barındırma altyapısından yararlanarak işinizi büyütün.

Plan Sunucu Tipi İşlemci Cihaz Boyutu Enerji Tüketimi Fiyatlandırma
Paket 1 Rack Server Tek/Çift İşlemci 1U, 2U, 3U, 4U Fiyata Dahil 500 ₺ SİPARİŞ VER
Paket 2 ATX Server Çift İşlemci 1U, 2U, 3U, 4U Fiyata Dahil 600 ₺ SİPARİŞ VER

Sunucu Barındırma Detayları

* Barındırma hizmetlerinde herhangi bir trafik kotası bulunmamaktadır. Sunucularda 1000Mbit/s anlık internet hızı bulunmaktadır. Her barındırılan sunucunun yanında en az 25Mbit/s hat satın alınması zorunludur. (75TL/Aylık) Sunucunuzun anlık trafiği aylık ortalaması baz alınarak (PERC95) otomasyon tarafından ölçümlenir. 25Mbit ve üstü çıkan değer ek olarak kullanıcıya faturalandırılır. Her 1 Mbit/s için talep edilen ücret: 3 TL şeklindedir. (Örnek: 100Mbit total için = 300 TL) Talep edilmesi halinde müşterilerimize PRTG network izleme ve kontrol paneli verildiğinden trafiğinizi anlık ve aylık olarak takip edebilirsiniz.

* Sunucularınız tarafımıza ait kabinetlerde barındırılır. Bu nedenle kabinet üzerinde bireysel işlem yapılamaz.

* Kabinetlerimizde kızaksız sunucu barındırılmamaktadır, dolayısıyla sunucunuza ait bir kabin kızağı bulunmalıdır. Kabin kızağınız bulunmuyorsa tarafımızdan satın alınabilir.

* Kabinet boyutları 120cm derinlik, 60cm genişlik boyutlarında dünya standartlarındadır. ATX veya rackmount olarak barındırma yapılabilmektedir.

* Standartların dışında olan sistemlerde enerji bedeli, sunucu aktivasyonundan hemen önce ölçülür ve yapılır.

* Türkiye’nin en çok tercih edilen veri merkezlerinden olan İstanbul Türknet veri merkezinde 50Gbit hat üzerinden yedekli uplink alt yapımız ile hizmet vermekteyiz.

* Tüm barındırma hizmetlerinde aylık faturalandırmalar Pro-Rata faturalandırma sistemine göre yapılır. Bu sisteme göre tüm barındırma ödemeleri her ayın birinden birine olacak şekilde sabittir.

* /24 subnet IP kiralama için lütfen stok sorunuz. IP Adet olarak kiralanmak istenirse birim fiyatı 7 TL şeklindedir. Adet olarak kiralanan ip adreslerinde yurt içi + yurt dışı tam koruma bulunmaktadır.

* Anonslu veya /24 subnet olarak kiralanan ip adresleri için: Yurt Dışı DDos Koruması (Voxility+Serverius+DDoS-Guard) + Yurt içi Gelişmiş DDoS Koruması (Türknet Firewall + Mikrotik ile özel güvenlik duvarı filtreleme sistemi ): 1000 TL şeklindedir.

* Bu sayfada belirtilen fiyatlara %18 KDV Dahil değildir. Sipariş esnasında %18 KDV ilave edilir.

nexdc bilişim teknolojilerii discord sunucusu

nexdc bilişim teknolojileri whatsapp hattı

Çözüm Ortaklarımız

Müşterilerimiz için, akıllı ve hızlı çözüm üreten ortaklarımız.