Kabin Kiralama

Sorunsuz barındırma altyapısından yararlanarak işinizi büyütün.

Çeyrek Kabin


Aylık Sadece

1500₺


Kabin Boyutu: 10U

Veri Merkezi: TürkNET

Enerji Tüketimi:
Kullandığın Kadar Öde

Hat Kullanımı:
Kullandığın Kadar Öde

Yarım Kabin


Aylık Sadece

2750₺


Kabin Boyutu: 21U

Veri Merkezi: TürkNET

Enerji Tüketimi:
Kullandığın Kadar Öde

Hat Kullanımı:
Kullandığın Kadar Öde

Tam Kabin


Aylık Sadece

3500₺


Kabin Boyutu: 42U

Veri Merkezi: TürkNET

Enerji Tüketimi:
Kullandığın Kadar Öde

Hat Kullanımı:
Kullandığın Kadar Öde


Kabin Kiralama Detayları

* Hizmetlerimizde ücretsiz olarak trafik izleme sistemleri ve isteğe bağlı olarak işlem sırasına göre KVM hizmeti sunuyoruz.

* Kabin hizmetlerimizde müşterinin talebine göre 1Gbit, 2X1Gbit, 1x10Gbit, 2x10Gbit Fiber Uplink sağlanabilmektedir.

* Barındırma hizmetlerinde herhangi bir trafik kotası bulunmamaktadır. Kabin kiralama hizmetinde en az 50Mbit/s hat satın alınması zorunludur. (150TL/Aylık) Kabininizin total hat trafiği aylık ortalaması (PERC95) baz alınarak otomasyon tarafından ölçümlenir. Her 1 Mbit/s için talep edilen ücret: 3 TL şeklindedir. (Örnek: +100Mbit Hat = 300 TL) Tüm barındırma müşterilerimize PRTG network izleme ve kontrol paneli verildiğinden trafiğinizi anlık ve aylık olarak takip edebilirsiniz.

* Kabin paketlerimizde enerji ölçümü PDU tarafından sağlanan ücretsiz ampermetre ile yapılmaktadır. EPDK standart enerji tarifesine göre 1,7 olarak fiyatlandırılır.

* Kabinet kurulum ücreti 1500 TL şeklindedir, bu hizmet tek seferlik alınır.

* Kabinet boyutları 120cm derinlik, 60cm genişlik boyutlarında dünya standartlarındadır. ATX veya rackmount olarak barındırma yapılabilmektedir.

* Kabinetler içerisinde kızaksız sunucu barındırılamaz. Kabin kızağı, atx rafı, cat6 kablo, power kablo gibi teknik ihtiyaçlarınızı (eğer tarafınıza ait yok ise) faturalandırarak karşılayabilmekteyiz.

* Tarafınıza ait bir switch yok ise stok dahilinde tarafımızdan aylık kiralama şeklinde karşılanabilmektedir.

* Tüm barındırma hizmetlerinde aylık faturalandırmalar Pro-Rata faturalandırma sistemine göre yapılır. Bu sisteme göre tüm barındırma ödemeleri her ayın birinden birine olacak şekilde sabittir.

* /24 IP kiralama için lütfen stok sorunuz. IP Adet olarak kiralanmak istenirse birim fiyatı 7 TL şeklindedir. Adet olarak kiralanan ip adreslerinde yurt içi + yurt dışı tam koruma bulunmaktadır.
Anonslu veya /24 subnet olarak kiralanan ip adresleri için: Yurt Dışı DDos Koruması (Voxility+Serverius+DDoS-Guard) + Yurt içi Gelişmiş DDoS Koruması (Türknet Firewall + Mikrotik ile özel güvenlik duvarı filtreleme sistemi ): 1000 TL şeklindedir.

* Türkiye’nin en çok tercih edilen veri merkezlerinden olan İstanbul Türknet veri merkezinde 50Gbit hat üzerinden yedekli uplink alt yapımız ile hizmet vermekteyiz.

* Bu sayfada belirtilen fiyatlara %18 KDV Dahil değildir. Sipariş esnasında %18 KDV ilave edilir.

nexdc bilişim teknolojilerii discord sunucusu

nexdc bilişim teknolojileri whatsapp hattı

Çözüm Ortaklarımız

Müşterilerimiz için, akıllı ve hızlı çözüm üreten ortaklarımız.