nexdc-logo
. . .

DDoS Koruma

Türkiye Lokasyon Hizmetlerimizdeki
DDoS Koruma Bilgisi

Yurt içi Koruma

Hattımıza Türkiye içerisinden gelen DDoS atakları öncelikle 500Gbit’in üzerinde kapasiteye sahip servis sağlayıcımız tarafından filtrelenmektedir. Network yapımızı etkileyebilecek volumetrik ataklar servis sağlayıcı tarafından filtrelendikten sonra büyüklü küçüklü atak paketleri tarafımıza ulaşır. Network ağımıza giriş noktası olan noktada dünyanın en iyi işlemcilerini kullandığımız firewall cihazlarımızda ikinci filtreleme gerçekleşir. Firewall cihazlarımız profesyonel ekiplerimiz tarafından tam optimize edilerek kurallandırılmıştır. Uygulama düzeyinde dahi etkin olan kurallarımız ve yüksek atak tutma kapasitemiz ile gerçek bir ddos koruma hizmeti sunmaktayız. Arka planda size hiç hissettirmeden yurt içi saldırılar engellenmektedir. Tüm IP Adreslerimiz %100’e yakın koruma özelliği içerir.

Yurt Dışı Koruma

Yurt dışından gelen ddos saldırıları yurt dışı merkezli DDoS atak önleme filtremizden geçmektedir. İlgili servisin dünya çapında 1.100 network ile bağlantısı bulunmaktadır. Bunların 800’den fazlası Avrupa’da, geri kalanı ABD’de bulunmaktadır. En önemli internet taşıyıcılarına örnek olarak: NTT, TeliaSonera, Sparkla (Telecom Italia), Comcast, Telefonica sayılabilir. Bunlar hemen hemen tüm noktalarda bulunan sağlayıcılardır. DDoS koruma bulut hizmetimiz 1.2 Tbit/s filtreleme kapasitesine sahiptir. Bu kapasite 6 “cleaning center” üzerine konumlandırılmış olup, 3’ü Avrupa’da (Frankfurt, Londra, Bükreş) ve 3’ü de Amerika’da (LA, Washington ve Miami) olacak şekildedir. Müşteri networkleri bu 6 konuma “anycast” olarak anons edilir ve DDoS saldırısının kaynağına en yakın bu scrubbing (temizleme) merkezlerinde süzülür. Servisimiz bu atakları tespit etmek için ağın her yerinde sensörlere sahiptir. Şüpheli bir trafik tespit edildiğinde, bu IP’ye doğru gelen trafik temizlenmesi için Security Cloud’a yönlendirilir. Bir atak çoğu zaman sadece bir kaç saniyede tespit edilir ve sonra trafik Filtering Cloud’a yönlendirilir. Abone ağına doğru sadece temiz trafik iletilir. Servisimiz Layer 2, 3, 4 ve 7 katmanları kontrol etmektedir.

nexdc.com.tr discordYardıma mı ihtiyacınız var?

İsterseniz telefon ile, isterseniz canlı destek üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

server room
Güvenli Ortam

VDS yalıtılmış bir ortam olduğundan uygulamalarınız ve bilgileriniz için en yüksek seviyede güvenlik sağlar.

Anında Kurulum

VDS Sanal Sunucu kurulumları otomatik ve dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir..

Güçlü Sunucular

Üstün özellikli cihazlarımızla hiç bir limite takılmadan tam performans alın.

Uzman Olmanız Gerekmez

Sunucu yönetimi ve güvenliği için uzman olmanız gerekmiyor. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde sunucularınız emin ellerdedir.

Teknik Destek

Sunucular hakkında merak ettiğiniz soruları canlı destek ekibimize iletebilirsiniz, firmamiz hakkında ulaşmak istediğniz bilgiler için ticket açabilirsiniz.

Güçlü Alt Yapı

Türkiyenin en çok tercih edilen veri merkezlerinden olan Vodafone veri merkezinde firmamıza ait olan yüksek hat Üzerinden yedekli uplink alt yapımız ile hizmet vermekteyiz.

DDoS Saldırısına Geçit vermiyoruz!

Kötü niyetlilerin DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack, Teardrop attack, ICMP fragment, Ping of death attack, Large size ICMP packet, Block fragment traffic, SYN-ACK-ACK proxy, SYN flood ICMP flood, UDP flood vb. saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal firewall korumamız ile kesintisizlik hedefliyoruz.

Siz sormadan biz cevap verelim.

Satın alım yapmadan önce nasıl bir hizmet alacağınıza göz atın.

Sitemizde 3 farklı lokasyon bulunmaktadır. Sunucularımız Fransa/Almanya/Türkiye lokasyondur. Eğer yükleme/indirme (up/down) işlemi yapacaksanız Türkiye'de bu şekilde bir kullanım yasaktır.

Paketlerimizi yüksek işlem gücüne sahip sunucularımızdan sağladığımız ve tek disk üzerine 5'ten fazla Sanal Sunucu kurulumu yapmadığımız için bir VDS'ten alınabilecek en yüksek performansı NexDC VDS paketlerinden alabilirsiniz. En iyi performans için ayrıca sanallaştırdığımız türkiye lokasyon ana sunucularımız paylaşımsız 1 GBit/s network değerine sahiptir.

Kredi kartı veya Banka kartı ile ödeme yaptığınızda, Sanal Sunucular (VDS, Game) Otomatik Olarak Kurulmaktadır Diğer Kurulumlar Minimum 10 Dakika, Maximum 2 Saat İçerisinde Kurulumunuz Gerçekleşmektedir.

Sipariş esnasında seçmiş olduğunuz kontrol paneli firmamız tarafından kurulmakta ve gerekli ayarları yapılmaktadır. Linux için cPanel (deneme lisansı) ve Plesk Panel kurulumları yapmaktayız.

Elbettte. İsterseniz destek talebi şeklinde isterseniz canlı desteğe yazarak bizimle hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

Ürün yönetim paneli üzerinden siz değerli müşterilerimiz hangi işletim sistemini istiyorsa basit bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

nexdc.com.tr discord